Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania lokal mieszkalny o powierzchni 42,50 m², zlokalizowany na IV piętrze bloku przy ul. Jana Pawła II w Ełku. Mieszkanie jest dwustronne, świetnie doświetlone i idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Przytulne, urządzone wnętrze:
- Jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym, który tworzy otwartą strefę dzienną sprzyjającą codziennemu odpoczynkowi. Z salonu wyjście na balkon/loggię, stanowiące idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny relaks. Aneks kuchenny wyposażony jest w zabudowę oraz sprzęt AGD (lodówka, kuchenka elektryczna). W salonie pozostaje kanapa narożna, ława, komoda i witryna Kler.
- Komfortowa sypialnia z dużą szafą z przesuwnymi, dymionymi lustrami oraz łóżkiem i szafkami nocnymi – idealne miejsce odpoczynku.
- Łazienka z wanną i pralką.
- Przedpokój – urządzony i praktyczny.
- Duża piwnica – doskonała na rowery, sprzęt sportowy czy rzeczy sezonowe.
Mieszkanie jest niezwykle zadbane – gładkie ściany, tapeta w sypialni, panele w świetnym stanie, okna PCV, drzwi antywłamaniowe oraz drzwi wewnętrzne przesuwne, które zapewniają komfort i wygodę. W cenie mieszkania pozostaje kompletne umeblowanie, oświetlenie, zasłony oraz karnisze.
Lokalizacja, która spełnia oczekiwania
Mieszkanie położone jest w sercu osiedla – oferuje spokój, wygodę i świetny dostęp do infrastruktury:
- sklepy, usługi i przystanek autobusowy – kilka kroków od budynku,
- blisko plaża miejska, promenada nad jeziorem i las – idealne miejsca na spacery i aktywność,
- doskonałe połączenia komunikacyjne z całym miastem.
Dla kogo?
- Dla par, singli, seniorów – idealne, wygodne mieszkanie w spokojnej, świetnie skomunikowanej części Ełku,
- Dla inwestorów – znakomita opcja pod wynajem krótko- lub długoterminowy.
Cena nieruchomości: 325.000 zł
0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie za transakcję pokrywa sprzedający.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.