działki na wodą wizyta w biurze WGN EŁK

Kontakt

Nasze biuro


19-300 Ełk
ul. Mickiewicza 13
tel. +48 87 610 87 78
fax +48 87 621 33 45
e-mail: elk@wgn.pl
 

Formularz kontaktowy

Treść klauzuli informacyjnej na stronie WWW przy zakładaniu konta w serwisie lub przy zapisywaniu się na newsletter:

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119, s.1) – dalej RODO informujemy, że:

    • Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    • Zaakceptowanie przez Ciebie treści regulaminu oraz polityki prywatności jest niezbędne do założenia konta, w serwisie, pozostałe zgody są fakultatywne, ale w razie braku ich wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.
    • Informacje zamieszczone w zakładce Ochrona danych osobowych, w której zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych.

Zgody na stronie WWW

    • Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy tworzeniu konta w serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez PHU”SPLENDOR” Wojciech Merchelski z siedzibą w Ełku, ul. Mickiewicza 13.
    • Wyrażam zgodę na używanie przez PHU”SPLENDOR” Wojciech Merchelski z siedzibą w Ełku, ul. Mickiewicza 13 w kontaktach ze mną, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.
    • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez PHU”SPLENDOR” Wojciech Merchelski z siedzibą w Ełku, ul. Mickiewicza 13.