działki na wodą wizyta w biurze WGN EŁK

Ełk, Zatorze

Galeria zdjęć

Opis

Osiedle Villa Prestige Park to pierwsze w Ełku willowe osiedle o prestiżowym charakterze. Inwestycja skierowana jest do osób, które rozważają nabycie mieszkania o powierzchni około 80 metrów kwadratowych z jednym, bądź dwoma miejscami parkingowymi oraz do Tych, którzy nie rozważali takiego zakupu, a których zachwyciła nasza oferta.

Ten sam budżet pozwoli Wam na zakup prestiżowego, własnego lokum o powierzchni od 129 do 140 metrów kwadratowych z jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym garażem i własnym ogrodem na terenie willowego osiedla Villa Prestige Park.

Otwarta przestrzeń wnętrz i szklane tafle witryn tarasu sprawiają, iż zaciera się granica pomiędzy salonem i zielenią ogrodu, a rozległe powierzchnie balkonów na piętrze budynków kuszą relaksem i lekturą na świeżym powietrzu. Projekt wyróżnia piękna, nowoczesna, śródziemnomorska architektura umiejętnie i harmonijnie połączona z wizją bezpiecznego, spokojnego i rodzinnego osiedla.

Projekt obejmuje budowę 32 komfortowych, przestronnych, ergonomicznych segmentów mieszkalnych o willowym charakterze. Aktualnie deweloper rozpocznie budowę i sprzedaż I etapu Villa Prestige Park, w którym do użytkowania zostanie sukcesywnie oddanych 12 segmentów zarówno w układzie szeregowym, jak też w zabudowie bliźniaczej.

Poza architekturą o nowoczesnym wymiarze inwestycji świadczą zastosowane energooszczędne rozwiązania, które zwiększają efektywność użytkowania budynków oraz pozwalają obniżyć koszty ich eksploatacji.

Powierzchnie oferowanych lokali mieszkalnych wynoszą 140,36 mkw z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku oraz 129,60 mkw z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku.

Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy do wyłącznego korzystania działka o wielkości od 241 do 579 mkw.

Segmenty mieszkalne wyposażone są w niezbędne media: prąd, gaz miejski, c.o., wodę i kanalizację.

Artykuł pod inwestycją

Artykuł pod inwestycją tekst

Szczegóły oferty

Lokalizacja warmińsko-mazurskie,Ełk,Zatorze
Ulica Gen. Władysława Sikorskiego
Piętro od 0 do 0
Cena od 0 do 0
Pokoje od 4 do 0
Metraż od 129 do 140
Cena m2 od 2999 do 0
Garaż tak
Basen nie
Tarasy tak
Klimatyzacja nie

Kontakt

Biuro Sprzedaży
WGN Nieruchomości, 19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 13
tel. 87/610-87-78
mobile: 508 317 401, 609-057-950

e-mail: biuro@mazurynieruchomosci24.pl


Godziny pracy biura: pon-pt: 9:00-17:00, sobota: umówione spotkania