działki na wodą wizyta w biurze WGN EŁK

ELK-GS-4738 Rajgród (gw), Czarna Wieś - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Działka budowlana, rekreacyjna, inwestycyjna na Mazurach 1,1008 ha, w tym 0,6734 ha z własną linią brzegową jeziora Rajgrodzkiego.

Czarna Wieś, gmina Rajgród, na sprzedaż nieruchomość objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego składająca się z czterech działek oznaczonych na planie działek kolorem czerwonym:
  • Dwie działki o łącznej pow. 0,6734 ha z własną 90 metrową linią brzegową jeziora Rajgrodzkiego, przeznaczone w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę zagrodową (budynki mieszkalne, gospodarcze, inwentarskie i garaże w rodzinnych gospodarstwach rolnych, których minimalna powierzchnia wynosi 1,0 ha), dopuszczalna zabudowa zagrodowa z agroturystyką;
  • Działka 0,3074 ha - zalesiona, przeznaczenie podstawowe tereny rolnicze (uprawy rolnicze, użytki zielone, stawy, rowy, zieleń śródpolna, nieużytki, sady, oczka wodne), przeznaczenie dopuszczalne: nowa zabudowa zagrodowa (budynki mieszkalne, gospodarcze, inwentarskie i garaże w rodzinnych gospodarstwach rolnych, których minimalna powierzchnia wynosi 1,0 ha);
  • Działka 0,1200 ha – przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dopuszczalna zabudowa letniskowa (rekreacji indywidualnej) i usługi podstawowe – stanowiące nie więcej niż 35% powierzchni użytkowej całego budynku.
Nieruchomość sprzedawana będzie razem z udziałem 1/17 w drodze wewnętrznej i plaży wspólnej.

Uzbrojenie działek: prąd, wodociąg i kanalizacja w drodze asfaltowej.

Nieruchomość położona na Pojezierzu Ełckim, w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w odległości ok. 15 km od Grajewa, 25 km od Ełku, 80 km od Białegostoku i 200 km od Warszawy, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.
 
Z działek nad jeziorem piękny widok na jezioro Rajgrodzkie. Jezioro Rajgrodzkie o pow. 1503.20 ha obfituje w sandacze, liny, węgorze, płocie, tołpygę, leszcza, szczupaka, okonia i karpia.  Jezioro objęte strefą ciszy, posiada bardzo dobre warunki do rekreacji i uprawiania sportów wodnych.

Zakupiona nieruchomość umożliwia budowę domu całorocznego, pensjonatu agroturystycznego lub domu rekreacyjnego, jest również świetną inwestycją na przyszłość.

Cena nieruchomości: 499 900 zł.

0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie za transakcję pokrywa sprzedający.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Agnieszka Kuklińska
+48 87 610 87 78
+48 508 317 401
kuklinska@mazurynieruchomosci24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 13337

Szczegóły oferty

Symbol oferty ELK-GS-4738
Lokalizacja Rajgród (gw), Czarna Wieś
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 11 008,00 m²
Wymiary działki 52x130 m
Cena 499 900 PLN
Cena/m2 45.41 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki brak
Gaz brak
Woda brak
Dojazd asfalt
Otoczenie jezioro
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak